Kontaktpersoner

Frogner IL Badminton har e-post badminton@frogneril.no

 

Styret

Navn Mobil E-post Ansvarsområde
Jonas Christensen   450 31 860           jonaschristensen@live.no  Leder
Håkon Birkeland 908 28 894     hb@laringsverkstedet.no  Økonomiansvarlig
Stian Bertheussen     971 17 778 stianbertheussen@gmail.com Dugnadsansvarlig
Knut-Morten Engen 934 59 848 knutme1@yahoo.no

Junioransvarlig/

materialforvalter

Hege Rikheim 476 79 699 hege.rikheim@hotmail.com

Sportslig- og sosial-

ansvarlig

Dag Esvall 976 33 240 dag.esvall@gmail.com Seniorutvalg

 

Trenere 

Navn Mobil E-post  Ansvarsområde
Knut-Morten Engen 934 59 848 knutme1@yahoo.no Tirsdag
Jonas Christensen 450 31 860 jonaschristensen@live.no Tirsdag
Radu Carlan 948 41 759 radu.carlan@outlook.com Torsdag
Hege Rikheim 476 79 699 hege.rikheim@hotmail.com Torsdag
Kim Christensen 959 63 324 kim.christensen@ncc.no  Mandagsgruppa

 

Kalender

Juli
MTOTFLS
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket

SPONSORER