Kontaktpersoner

Frogner IL Badminton har e-post badminton@frogneril.no

 

Styret

Navn Mobil E-post Ansvarsområde
Jonas Christensen   450 31 860           jonaschristensen@live.no  Leder
Håkon Birkeland 908 28 894     hb@laringsverkstedet.no  Økonomiansvarlig
Hans Thomas Meinich      977 05 328 thomas.meinich@siemens.com Dugnadsansvarlig
Knut-Morten Engen 934 59 848 knutme1@yahoo.no Junioransvarlig
Tom Storgaard 920 37 153 tom@storgaard.no Materialforvalter og seniorutvalg
Dag Esvall 976 33 240 dag.esvall@gmail.com Seniorutvalg

 

Trenere 

Navn Mobil E-post  Ansvarsområde
Knut-Morten Engen 934 59 848 knutme1@yahoo.no Tirsdag
Jonas Christensen 450 31 860 jonaschristensen@live.no Tirsdag
Radu Carlan 948 41 759 radu.carlan@outlook.com Torsdag
Hege Rikheim 476 79 699 hege.rikheim@hotmail.com Torsdag
Kim Christensen 959 63 324 kim.christensen@ncc.no  Mandagsgruppa

 

Kalender

Desember
MTOTFLS
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Aktiviteter

25.11.2019
Bestill Klubbdrakt

00:00 - 23:55

Frogner

SPONSORER