lindamauseth 2016-11-16 16:28:35

Styret i Frogner Håndball

Styret og komiteer 2019-2020 sesongen

Frogner Håndball tar gjerne imot henvendelser, se i listen under for å finne ut hvem i styret som har ansvar for de forskjellige områdene. Hvis du er usikker på hvem du bør kontakte, send en epost til Haandball@frogneril.no, så setter vi deg i kontakt med rett person.

Beste hilsen fra Styret.

STYRET 

FL_1.jpg

Styreleder

Frithjof Laupsa
93 42 84 84
frithjof@laupsa.no

 


 
 
 

Materialforvalter

Karianne Klaveness Holmen
99 59 05 29
karianneklaveness@hotmail.com

 

Kasserer

Hege Anita Sebdal
97 76 61 37
hani-e@online.no

 

 

Dommerkontakt

Elin Sandnæs
98 23 77 33
eksandnaes@gmail.com

 

 

Leder arrangementskomitee

Gry Flingtorp
92 64 30 22
gry.flingtorp@gmail.com

 

 

Sportslig Koordinator

Sølvi Rudi
90 75 89 31
solvi_rudi@hotmail.com

 

lfm.jpg

Sekretær, Web- og informasjonsansvarlig

Linda Fehn Mauseth
97 66 49 56
lindamauseth@outlook.com

 

SPORTSLIG UTVALG 

terje.jpg

SU-representant

Terje Sørflå
91 77 05 94
terje.sorfla@gshydro.no

 

henning.jpg

SU-representant

Henning Øverli
90 61 06 56
henningoeverli@yahoo.com

 

 

SU-representant

Ingunn Morseth
95 30 06 50
ingunnmorseth32@gmail.com

 

 

 

SU-representant

Eva Overaae Grindalen
98 82 80 48
evaog@live.no

 

 

ARRANGEMENTSKOMITÈ 

eroisli.jpg

Høstmarked

Elisabeth Røisli
97 55 94 60
elisabethroisli@gmail.com

 

 

Arrangementskomitè

Jonas Bergum
97 73 63 05
jobergu@gmail.com

 

 

Arrangementskomitè

Thomas Skåksrud
92 01 01 46
thomas.skaaksrud@gmail.com 

 

 

Arrangementskomitè

Rizwan Chaundhry
90 16 43 38
rizwanchaudhry3@gmail.com

 

 

Arrangementskomitè

Frank Næss
40 61 25 53
lenebaa@hotmail.com

 

 

Arrangementskomitè

Ann-Kristin Bakke
40 28 80 49
annkristinbakke@yahoo.no

 

 

Arrangementskomitè

Audun Bjerke
41 43 59 50
Audun_bjerke@hotmail.com 

 

 

Arrangementskomitè

Nan Julie Sørensen
45 66 79 00
njs@live.no

 

 

 DOMMERKOMITÈ 

 

Dommerkomitè

Birgitte Hauge
+47 97 73 43 99
birgitte.hauge@hotmail.com

 

espenGr.jpg

Dommerkomitè

Espen Grüner
95 70 63 82
espen@soran.no

 

 

Dommerkomitè

Sibylle von Buttlar

svbuttlar@gmail.com

 

 

VALGKOMITÈ 

veronica.jpg

Valgkomitè

Veronica Lystad
98 22 52 73
veronica.lystad@dutyfree.no

 

 

Valgkomitè

G05

 

 

Valgkomitè

J07