unnielvedal 2020-05-03 20:44:17

Styret og komiteer 2020-2021

Styret og komiteer 2020-2021 sesongen

Frogner Håndball tar gjerne imot henvendelser, se i listen under for å finne ut hvem i styret som har ansvar for de forskjellige områdene. Hvis du er usikker på hvem du bør kontakte, send en epost til Haandball@frogneril.no, så setter vi deg i kontakt med rett person.

Beste hilsen fra Styret.

STYRET 

FL.png

Styreleder

Frithjof Laupsa
93 42 84 84
frithjof&laupsa.no

 

VL.jpg


Nestleder

Veronica Lystad
98 22 52 73
veralyst&yahoo.com
 

 

Materialforvalter

Karianne Klaveness Holmen
99 59 05 29
karianneklaveness&hotmail.com

 

Kasserer

Hege Anita Sebdal
97 76 61 37
hani-e&online.no

 

Dommerkontakt

Elin Sandnæs
98 23 77 33
eksandnaes&gmail.com

 

Sekretær, Web- og informasjonsansvarlig

Unni Elvedal Hole
90 59 69 64
unnielvedal&hotmail.com
 

SPORTSLIG UTVALG 

 

Sportslig Koordinator/leder

Sindre Williksen
97 17 22 07
swilliksen&me.com
 

ts.jpg


SU-representant

Terje Sørflå
91 77 05 94
terje.sorfla&gshydro.no

 

SU-representant

Natalija Tautkiene
97 94 62 88
natalija.tautkiene@gmail.com

 

 

SU-representant

Lise Nyland 
93 26 36 78
lisenyland@gmail.com

 

SU-representant

Thomas Gjertsen
90 70 40 33
thomas@multifiber.no

 

 

SU-representant

Ingunn Morseth
95 30 06 50
ingunnmorseth32@gmail.com

 

SU-representant

Djordje Zakula
47 64 28 78
malerendorde@hotmail.com

 

ARRANGEMENTSKOMITÈ 

 

Arrangementskomitè

Jonas Bergum
97 73 63 05
jobergu@gmail.com

 

Arrangementskomitè

Audun Bjerke
41 43 59 50
audun_bjerke@hotmail.com

 

Arrangementskomitè

Lis Hanssen
95 21 36 97    
lis_berit@hotmail.com

 

Arrangementskomitè

Line Bergersen
45 42 00 47
line.bergersen@hotmail.com

 

Arrangementskomitè

Tommy Ø Johansen
40 61 25 53
Tommy.o.Johansen@gmail.com

 

Arrangementskomitè

Jegatha Satheeskumar
98 05 44 97
jegasa72@yahoo.no

 

Arrangementskomitè

Bjørn Inge Mikalsen
90 79 73 91
bim@nederman.no

 

Arrangementskomitè

Line Amundsen
93 41 16 45
line_amundsen_07@hotmail.com

 

 

Arrangementskomitè

Hanna Niklas
46 22 09 21
hannaniklas@ymail.com

 

 DOMMERKOMITÈ 

 

Dommerkomitè

Birgitte Hauge
97 73 43 99 
birgitte.hauge@hotmail.com

 

Dommerkomitè

Sibylle von Buttlar
48 14 05 49
svbuttlar@gmail.com

 

Dommerkomitè

 

VALGKOMITÈ 

 

Valgkomitè

Tommy Skaaten
40 48 85 86
tommy@tomhvaals.no

 

Valgkomitè