lindamauseth 2016-11-16 16:28:35

Styret i Frogner Håndball

Styret og komiteer 2018-2019 sesongen

Frogner Håndball tar gjerne imot henvendelser, se i listen under for å finne ut hvem i styret som har ansvar for de forskjellige områdene. Hvis du er usikker på hvem du bør kontakte, send en epost til Haandball@frogneril.no, så setter vi deg i kontakt med rett person.

Beste hilsen fra Styret.

STYRET 

FL_1.jpg

Styreleder

Frithjof Laupsa
93 42 84 84
frithjof@laupsa.no

 

aase.jpg

Nestleder og Materialforvalter

Aase Hundere
41 42 20 58
aase.m.hundere@gmail.com

paal_m.jpg

Kasserer

Pål Mørkved
95 84 33 65
paal@colosseum.no

veronica.jpg

Sekretær

Veronica Lystad
98 22 52 73
veronica.lystad@dutyfree.no

 

Dommerkontakt

Elin Sandnæs
98 23 77 33
eksandnaes@gmail.no

 

Leder arrangementskomitee

Kjell Erik Norderud
97 74 29 52
kjell.norderud@posten.no

 livmonicaM.jpg

Sportslig Koordinator

Liv Monica Mattson
93 03 52 48
livmonica.mattson@flytoget.no

lfm.jpg

Web-ansvarlig

Linda Fehn Mauseth
97 66 49 56
lindamauseth@outlook.com

SPORTSLIG UTVALG 

 

SU-representant

Jan Erik Braathen
45 21 99 35
janebraathen@hotmail.com

terje.jpg

SU-representant

Terje Sørflå
91 77 05 94
terje.sorfla@gshydro.no

 

SU-representant

Tonny Olsen
91 84 30 59
tonny@itech-as.no

 petermattsson.jpg

SU-representant

Peter Mattsson
47 34 55 55
boeing737peter@gmail.com

henning.jpg

SU-representant

Henning Øverli
90 61 06 56
henningoeverli@yahoo.com

mortenm.jpg

SU-representant

Morten Mauseth
94 03 21 79
mortenmauseth@hotmail.no

ARRANGEMENTSKOMITÈ 


veronica.jpg

Høstmarked

Veronica Lystad
98 22 52 73
veronica.lystad@dutyfree.no

 

Arrangementskomitè

Jonas Bergum
97 73 63 05
jobergu@gmail.com

 hege_holstad_.jpg

Arrangementskomitè

Hege Holstad
99 01 28 04
holstad@elementum.no 

 

Arrangementskomitè

Marit Faraasen
92 60 48 02
maritsb@hotmail.com 

 

Arrangementskomitè

Karianne Klaveness Holmen
99 59 05 29
karianneklaveness@hotmail.com 

 

Arrangementskomitè

Thomas Skåksrud
92 01 01 46
thomas.skaaksrud@gmail.com 

 

Arrangementskomitè

Audun Bjerke
41 43 59 50
Audun_bjerke@hotmail.com 

 

Arrangementskomitè

Hege Fosse-Eriksen
91 60 22 42
hf@roaf.no 

 DOMMERKOMITÈ 

 

Dommerkomitè

Birgitte Hauge
+47 97 73 43 99
birgitte.hauge@hotmail.com

 espenGr.jpg

Dommerkomitè

Espen Grüner
95 70 63 82
espen@soran.no

 maylen_s.jpg

Dommerkomitè

Maylen Sørå
92 23 57 75
maylenro@online.no

 PARTNERKLUBBKOMITÈ 

 

Partnerklubbkomitè

Stian Krogstad
48 09 35 15
Stian.Krogstad.68@gmail.com

vidarM.jpg

Partnerklubbkomitè

Vidar Myrbakk
48 06 31 95
vidar.myrbakk@vegvesen.no

 

Partnerklubbkomitè

Marianne Hagen Sundseth
98 07 94 31
marihag@gmail.com

VALGKOMITÈ 

imh.jpg

Valgkomitè

Inger Hattrem
99 59 49 71
imh@egmont.no

 elroisli.jpg

Valgkomitè

Elisabeth Røisli
97 55 94 60
elisabethroisli@gmail.com

HOVEDSTYRET - REPRESENTANT 

  Hovedstyret
Ronny Woldengen
46 68 02 06
ronny@woldengen.no